Formattan sonra silinen not defteri

warofthe (3) 8 yıl önce sordu

Dün format attım ama silinmemesi gerek bir not defteri vardı içinde bilgilerim vardı onu yedeklemeyi unutmuşum geri getirme şansım var mı?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Şansın varsa (silinen dosyanın üzerine yeni kayıtlarla yeni yazılmalar olmadıysa) kurtarılma şansı olabilir:

Recuva nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

Not: "Belgeler" veya "Tüm dosyalar" seçilmeli, bunlar arattırılmalıdır (En iyisi tüm dosyalar).

beytullahakyuz (181) 8 yıl önce cevapladı

Aşağıda sık kullandığım yazılımlardan birini kullanabilirsiniz.

Recovery MyFiles  (favori - "Recover Drive" metodunu kullanınız.) - Bu uygulamanın v5.1.0.1824 sürümünü kullanmanız öneriyorum. Son sürümde bug (hata, sorun) vardır.

# EaseUS Data Recovery Wizard

# Ontrack EasyRecovery Enterprise

# Prosoft Data Rescue

# Remo Recover Windows Pro

# Restorer Ultimate

# R-Studio