Fortnite Mobile nedir?

toprak34 (2026) 5 yıl önce sordu

Merhaba,

Fortnite Mobile nedir?

Fortnite Mobile Android nedir?

Toplam 1 cevap

toprak34 (2026) 5 yıl önce cevapladı

Fortnite Mobile, bir battle royale oyunudur. Bilgisayardaki bildiğimiz Fortnite'ın Android ve iOS mobil telefonlar için çıkmış halidir. Android ve iPhone için Fortnite Mobile yükleyip oynayabilirsiniz.

Fortnite Mobile sistem gereksinimleri:

  • İşletim sistemi: 64 bit Android 5.0 Lollipop veya üstü
  • RAM: 3 GB veya daha yüksek
  • GPU Türü: Adreno 530 veya üstü, Mali-G71 MP20, Mali-G72 MP12 veya daha yüksek

Fortnite Mobile *şuan* desteklenen cihazlar: (Android)

  • Samsung: Galaxy S7 / S7 Edge, S8 / S8+, S9 / S9+, Note 8, Note 9, Tab S3, Tab S4
  • Google: Pixel / Pixel XL, Pixel 2 / Pixel 2 XL
  • ASUS: ROG Phone, Zenfone 4 Pro, 5Z, V
  • Essential: PH-1
  • Huawei: Honor 10, Honor Play, Mate 10 / Pro, Mate RS, Nova 3, P20 / Pro, V10
  • LG: G5, G6, G7 ThinQ, V20, V30 / V30+
  • Nokia: 8
  • OnePlus: 5 / 5T, 6
  • Razer: Razer Phone
  • Xiaomi: Blackshark, Mi 5 / 5S / 5S Plus, 6 / 6 Plus, Mi 8 / 8 Explorer / 8SE, Mi Mix, Mi Mix 2, Mi Mix 2S, Mi Note 2
  • ZTE: Axon 7 / 7s, Axon M, Nubia / Z17 / Z17s, Nubia Z11

Fortnite Mobile yüklenebilen Android cihazlar şimdilik bu kadar. Çok yakında 3 GB RAM'e sahip tüm Android cihazlara çıkacak.

Fortnite Mobile iOS desteklenen cihazlar:

Aylar önce çıkan Fortnite Mobile iOS sürümü aşağıdaki cihazlara yüklenebiliyor.

  • iPhone: iPhone SE, 6S, 7, 8, iPhone X
  • iPad: iPad Mini 4, Air 2, 2017, iPad Pro

Not: Minimum iOS 11 gerektirir.

Fortnite Mobile Android ve iPhone/iPad'e nasıl indirilir?

Daha fazla bilgi edinmek için Fortnite Mobile nasıl indirilir? linkine tıklayın.