Forza Horizon 3 İndirecektim İSDone.dll hatası alıyorum gta 5 kurarkende alıyorum bu hatayı 64 bit SYSWOW64 te isdone.dll var.

ardaozcelik81 (1) 10 ay önce sordu

windows 10 kullanıyorum 64 bit isdone.dll var ama hala hata alıyorum

@hakan

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 10 ay önce cevapladı

Aldığın hata Forza Horizon ISDONE.DLL  An Error occured when unpacking! unarc.dll returned an error code:-1  Error: archive data corrupted (decompression fails) şeklindeyse iki ihtimal var: Yönetici izni gerekiyor veya kurulum dosyası hatalı.

  1. Kurulum dosyasını , Setup.exe, sağ tuşla tıkla ve Yönetici olarak çalıştır seçeneği ile kurulum yapmayı dene.
  2. Kurulum devam etmsezse ve  Error: archive data corrupted (decompression fails) hatası alırsan o zaman kurulum dosyanda hata var demektir. Oyunu başka yerden indir veya orijinal oyun edin.

ISDONE.DLL hata penceresinde başka bir hata yazıyorsa onu bizimle paylaşırsan daha iyi olur.