Fotoğraf basmak için yazıcı önerisi

ceyda (312) 5 yıl önce sordu

Evde fotoğraf basmak istiyorum. Bunun için yazıcı önerebilir misiniz?

Normal fotoğraf makinası ve telefon ile çekilmiş fotoğrafları basacağım. Mürekebi ucuz olursa sevinirim. Çok fazla bir bütçem yok. O yüzden düşük maliyetli baskı yapan bir yazıcı olursa çok iyi olur.

En fazla 400TL verebilirim.

Toplam 2 cevap

infinity (402) 5 yıl önce cevapladı

Fazla bütçem yok diyorsunuzda kimine göre 300 TL Fazla kimine göre 100 TL Fazla belirli bir bütçe belirtin.

ceyda 5 yıl önce

haklısınız bütçemi eklemeyi unutmuşum. 400 TL ye kadar ayırabilirim

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Canon Pixma IP7250 önerebilirim size. Yukko.com üzerinde fiyatı 317TL görünüyor. Canon Pixma IP7250

Bu yazıcı iyi fakat kartuş konusu biraz pahalı olabilir.  5 ayrı kartuşu var. 5 Kartuşun toplam fiyatı 300TL civarında. Muadil kartuş fiyatıysa 90 TL civarında. Üzerine fotoğraf kağıt maliyetini de koyun.

Eğer basacağınız fotoğraf adeti sınırlıysa ve tek sefer için düşünüyorsanız online fotoğraf baskı sitelerii kullanın derim. Çok daha ucuza gelir.