Fotoğraf exif bilgilerinin değiştirilip değiştirilmedigi nasıl öğrenilebilir ?

mutecessis (216) 5 yıl önce sordu

Fotoğraf  exif bilgilerinin değiştirilip değiştirilmedigi nasıl  öğrenilebilir ?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Maalesef fotoğraf exif bilgilerinin değiştirip değiştirilmediğini anlayamazsın. Exif bilgileri kolayca değiştirilebilir bilgiler ve bunun kaydını tutan bir yapı yok. İsteyen istediği fotoğrafın exif bilgilerini kolayca değiştirebilir.

Ücretsiz onlarca program exif bilgilerini değiştirmek için kullanılabiliyor.