fotoğraf makinası tavsiye

ahmettaha (1) 8 yıl önce sordu

merhaba bir fotoğraf makinası almayı düşünüyorum ama hiç bu konuda tecrübeli değilim biraz araştırdım 'nikon  d7000' en çok ilgimi çeken oldu amatör olarak başlayacağım için sizin önerileriniz neler. şimdiden teşekkürler

Toplam 2 cevap

irfan (3) 8 yıl önce cevapladı

valla crop makina alcaksan nikon d7100 önerririm.. yada sony alpha 77 ıı modeli

ahmettaha 8 yıl önce

teşekkürler yarın bakarım bunlara :)

mustafa38 (72) 8 yıl önce cevapladı

Bende amatör olarak başladım ve aldığım fotoğraf makinası Canon 600D oldukca güzel. Fiyat ve özellik bakımından gayet güzel bir DSLR makina, aldığımdan beri hiçbir sorun çıkartmadı bayaada memnunum aldığıma.

ahmettaha 8 yıl önce

tamam sağolun banada zaten şöyle uzun süre kullanabileceğim bir makina lazım teşekkürler