Fotoğrafı istediğim boyutta nasıl küçültebilirim?

fice00 (19) 6 yıl önce sordu

Benim bir fotoğrafım var, 1500x1500 boyutunda. Ben, BenVista PhotoZoom Pro 7 adlı programı indirdim, ve kaliteyi bozmadan resmi küçülttü. Fakat fotoğrafımı kaydedince üstünde yazılar çıkıyor, galiba serial/key girmediğim için yazılar çıkıyor.

temmuz 6 yıl önce

Fotağraf küçültmede PhotoZoom Pro 7 programında ısrar etme. Benim mesajım muhtevasındaki paylaşım ve tavsiyelerimi dene, sonucun çok farklı olmadığını göreceksin.

temmuz 6 yıl önce

Ve problemsiz..

Toplam 3 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Orjinal olan programların deneme sürümünü indirirseniz ekranın ortasında yazı çıkar buda reklam ve programı almaya teşvik eder, ya tamamen ücretsiz uygulama indireceksiniz, yada crackli/korsan olarak indireceksiniz, crackli paylaşımlara uzmanim.net buna izin vermez.

fice00 6 yıl önce

Ona benzer ücretsizler nelerdir?

musakose (105) 6 yıl önce cevapladı

Kullanması zor olsada ücretsiz en iyi seçenek Gimp

Aslında alışkanlık meselesi ama bir dene derim ilk başta zor gelsede alışın

Daha kolay bir alternatif istersen Paint.NET de işine yarar

Eğer resmi çok küçültmessen Paint zaten iş görüyor fullhd den 50px sele küçülteceksen tabiki bozulacak ama %50 filan küçülteceksen sıkıntı olmaz.

Ama En İyisi Adobe Photoshop oda paralı istersen resmi yolla ben istediğin boyuta küçültüp yollayabilirim.

  • Add to Phrasebook

    • No wordlists for English -> Turkish...

    • Create a new wordlist...
  • Copy
  • Add to Phrasebook

    • No wordlists for Swedish -> Turkish...

    • Create a new wordlist...
  • Copy
temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

PIXresizer 2.0.8 - ücretsiz (tıkla)