Fotokopi üzerindeki yazıları nasıl değiştirebilirim?

sokrates0 (1) 3 yıl önce sordu

Fotokopi üzerindeki yazıları değiştirmem gerek ama anlayamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

darkcrak 3 yıl önce

Fotokopi makinanın markası ve modeli ne? Bilgisayar üzerinden sadece değişiliyor diye biliyom yani fotokopi makinalarında öyle özellik yok diye biliyorum.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 3 yıl önce cevapladı

Fotokopi üzerindeki yazıları değiştirmek ne demek anlaşılmıyor.

A4 kağıt üzerinde bazı yazılar var ve bunu bilgisayarda değiştirmek istiyorsan kağıtın fotoğrafını çek Photoshop gibi bir programda PC'de düzenle.

Daha profesyonel bir iş yapmak istiyorsan OCR yazılımlarını araştır. Kağıt üzerindeki yazıları PC'de Word gibi ortama düzenlenebilir şekilde aktarıyorlar.