Foursquare hesabıma giremiyorum, hesabımı nasıl tamamen silerim?

muruvvetsis09 (1) 6 yıl önce sordu

merhabalar. size acil bir sorum olacak. foursquare ve swarm hesabımı silmek istityorum. foursquare hesabımı silince swarm hesabımın silineceğini biliyorum. fakat foursquare hesabımı silmem için gerekli olan mail adresimi önceden kapatmıştım. o zamanlara ait telefon numaramı da kullanmıyorum. dolayısıyla giriş yapamıyorum linkten. ne yapmam lazım?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Foursquare hesabının şifresini hatırlamıyor musun? Yani hesabına giriş yapamıyor musun?