Framework'ü kaldıramıyorum

oyunadevam (1) 5 yıl önce sordu

Framework'ü yanlışlıkla denetim masasından kaldırdım. Fakat tamamen kaldıramamışım. Şimdi ne tamamen kaldırabiliyorum ne de yeniden yükleyebiliyorum. Zaten yüklü hatası alıyorum. Çözümünü bilen var mı?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Şunu denemelisin: Microsoft .NET Framework Repair Tool (Microsoft .Net Framework Onarım Aracı)

Microsoft .Net Framework Onarım Aracı indir

Microsoft .Net Framework Onarım Aracı .net Framework'unda olan hataları gidermek için kullanılır.

Yükle linkini tıklayıca iki seçenek gelecek. NetFxRepairTool.exe dosyasını seç ve indir.

NetFxRepairTool.exe kullanımı son derece basittir. Önce sorunları bulur sonra onarım için yapılması gerekenleri gösterir, onay ister.

Ek: Şunu yüklemeyi dener misin?

https://www.microsoft.com/tr-TR/download/details.aspx?id=53321

Bir de hangi versiyon .net'i kaldırdın?

oyunadevam 5 yıl önce

Kardeş maalesef bu çözüm olmadı. Başka bir yolu yok mudur bu işin? Programlar çalışmıyor bu framework olmayınca

hakan 5 yıl önce

@oyunadevam ek yaptım dener misin?