Freedos ön yüklemesinden nasıl çıkış yapabilirim? Freedos'da sürekli C:/ geliyor ne yapmam gerek?

ibrahimakdeniz12 (1) 3 yıl önce sordu

Freedos ön yükleyicisinden çıkış yapamıyorum bilgisayarı yeniden başlatıyorum yine C:/ geliyor. Bilgisayarı açtığımda freedos açılıyor ve C:/ geliyor nasıl çıkış yapıp normal olarak bilgisayarımı başlatabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

FreeDOS bilgisayar ise format atrmanız gerekli, daha doğrusu Windows kurulumu lazım.

alattin (16999) 3 yıl önce cevapladı

Daha önce bilgisayarında Windows var mıydı? Ne yaptın da bu duruma geldi bilgi verirsen çok iyi olur.

FreeDos başlı başına bir işletim sistemidir. Eğer bir şekilde FreeDos yüklediysen o zaman yapman gereken Windows  işletim sisteminini yeniden kurman gerekir. Normal boş bir bilgisayara Windows kurmak gibi düşün.