Frisby Pro Gaming Mause GX5 Makro Programı

kaan53tr (9) 7 yıl önce sordu

Bende mausun makro programı vardı fakat anti virüs programı hayırlı birşey yapıyormuş gibi sildi.Bende makro programının cdsini kaybedince makroyu kullanamıyorum internettede biraz dolaştım ama bulamadım bildiğiniz biyer varsa link atarmısınız.

Toplam 3 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Biraz araştırma yaptım ve bir link buldum.

Alt kısımda bulunan linki indir ve bak aradağın program bu mu eğer değilse yorum olarak yaz,

Link : Girmek İçin Tıkla

Umarım faydalı olmuştur...

kugabugra18 (47) 7 yıl önce cevapladı

Eğer sen de makro derken hızlı tıklamaktan söz ediyorsan bu program işine yarayabilir fakat oyunlarda illegal olarak kullanmamanı öneririm http://fabi.me/tools/speed-autoclicker/

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Makroların çalışma şekilleri virüslere çok benzer ve bunlar genellikle antivirüs programları tarafından virüs olarak görülürler. Sistemlerde makro bulundurmak ve çalıştırmak riskli olabilir (Makrolar içlerinde virüs bulundurmaya ve/veya virüs gizlemeye müsait olurlar).

Ya hiç kullanmamalı yada dikkatli ve tedbirli olarak kullanılmalıdır (Yazılımın güvenilir olmasına dikkat edilmelidir).