FSP 500 60ahbc fan çalışmıyor

kullanici271577 (1) 3 yıl önce sordu

Merhabalar bugün power supply açıp fanının tozunu temizledim tekrar taktıktan sonra farkettim ki fan çalışmıyor daha önce dikkatli bakmamıştım.Power supply fanı bozulmuş mu yoksa belirli bir yükten sonra mı çalışıyor ?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Fanı temizlerken belkide power in fanına zarar vermiş bilirsin!

Peki power sup oyundayken ısınıyor mu yani çok fazla ısınıyor mu?

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Boşuna etiketin üs tüne "Teknik servis dışında açmayınız" yazmıyor, eğer bilgini yoksa ellemiyecektiniz. Sadece dışından kompresörle hava vurdursaydınız yeterdi. Garantisi devam ediyorsa garantiye yollayın.