G-mail hesabıma gelen mailleri filtreleyip elemek.

lucas77 (199) 3 yıl önce sordu

Merhabalar öncelikle başlıktan da anlaşılacağı üzere konumu açıklamam gerekirse benim 2014 yılında açmış olduğum mail hesabım ta ki bu güne kadar üysei veya abonesi olduğum kanallardan mail bildirimleri geliyor fakat benim bir alakamın kalmadığı YouTube kanallarından ve Bazı web sitelerin yada platformlardan mailler geliyor bu istemediğim maillerin gelmemesini nasıl sağlayabilirim ?

-Teşekkür Ederim.

Toplam 1 cevap

krsn (233) 3 yıl önce cevapladı

mail içerigin içinde aboneligi iptal et butonu olması lazım ordan aboneliklerden cıkabilirsin veya istemedigin mailleri engelleyebilirsin.