Galaxy J7 Prime'a Android 8.0 gelecek mi?

cesur20 (1) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar bir kaç web sitesinde baktım da Galaxy J7 Prime'nin adı da var. Ben pek ihtimal veremedim. Çünkü Android 7 daha yeni geldi ya. Sizin bilginiz var mı bu konu hakkında? Orijinal Samsung garantili bu arada.

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

http://www.guncelmiyiz.com/cihaz/sm-g610f şurada yer alan bilgiye göre Android 8.0 almayacak gibi duruyor. İleride değişebilir.

cesur20 6 yıl önce

Gelecek işletim sistemi hala 7 yazıyor?

omercik 6 yıl önce

En son Android 7 planlandığı için öyle yazıyordur. Farklı bir değişik olsa orada belirtilirdi @cesur20

ahakan (100) 6 yıl önce cevapladı

Bendede aynı model var ama bana güncelleme gelmedi sizin telefonun androidi 7.0 mı?

cesur20 6 yıl önce

Şuan 7

omercik 6 yıl önce

Eğer OTA yoluyla gelmediyse Samsung Kies üzerinden güncellemeyi dene.. https://uzmanim.net/soru/samsung-kies-nedir-samsung-kies-nasil-kullanilir/82887 @ahakan

ahakan 6 yıl önce

@farurhenho Bağlı cihaz,daha hızlı ve kullanışlı Smart Switch ile desteklenmektedir diyor. Smart Switch e gidiyorum cihazınız güncel diyor android 6.01

omercik 6 yıl önce

O zaman gelmesini beklemekten başka çaren yok. Yurtdışından mı geldi bu cihaz? @ahakan

ahakan 6 yıl önce

Hayır Türkiyeden satın aldım