Galaxy J7 Prime güncelleme neden gelmedi?

kullanici531601 (1) 6 yıl önce sordu

J7 prime kullanıyorum  3 ay oldu alalı ama hala yazilim guncellemesi gelmedi ne yapmalıyım benden sonra alanlara gelmiş

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Telefonu nereden aldın? Genelde ithalatçı garantili telefonlarda güncelleme gelmeme sorunu çıkıyor.

IMEI numarası nedir, nasıl öğrenilir? IMEI numarası hakkında bilinmesi gerekenler

kullanici531601 6 yıl önce

Amcam bulunduğumuz şehirde tanıdık bir iletişim dükkanından aldı

omercik 6 yıl önce

Garanti belgesi var mı? @kullanici531601

kullanici531601 6 yıl önce

Evet var

omercik 6 yıl önce

Üstüne bakabilir misin ithalatçı firma olarak ne yazıyor? Samsung yazmalı normalde. @kullanici531601

kullanici531601 6 yıl önce

Baktim uncan ve adres yeri dolu ama ithalatci firma kaşe imza boş

kullanici531601 6 yıl önce

Unvan olacakti

omercik 6 yıl önce

IMEI numarasını bi kontrol edebilir misin? Konuya ekledim. @kullanici531601

kullanici531601 6 yıl önce

Nasıl edeceğim

omercik 6 yıl önce

Konuya ekledim. Oradaki linke tıkladığında detaylı bilgi karşına çıkar. @kullanici531601

kullanici531601 6 yıl önce

Tmm bakayım

kullanici531601 6 yıl önce

Linke falan nasıl ulasacagimi bilmiyorum ki konu nerde :/