Galaxy J7 Prime Yeni Güncelleme ve Android 8 Güncellemesi

fice00 (19) 6 yıl önce sordu

Galaxy J7 Prime telefonumuz var, en son Android 7 güncellemesi geldi, bir daha küçük güncelleme de olsa gelmedi.. Bu ara güncellemeleri ne zaman gelecek? Ayrıca Android 8 ne zaman gelir sizce?

ahakan 6 yıl önce

Benim telefonda j7 prime ama bana güncelleme gelmedi model numarası nedir sizin telefonun g610f benimki

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Galaxy J7 Prime için Android 8.0 gelip gelmeyeceğiyle alakalı guncelmiyiz.com sitesinde bir bilgi bulunmuyor. Gelecek olsa orada yazardı.

fice00 6 yıl önce

Ara güncellemeleri=

omercik 6 yıl önce

Ara güncellemelerini bilemiyorum. Samsung verirse gelir zaten, endişe etmenize gerek yok. @fice00

fice00 6 yıl önce

İşte en son 7 geldi, bir daha gelmedi