Galaxy S3'de silinen dosyalar nasıl kurtarılır?

gramer11 (-1) 6 yıl önce sordu

Samsung Galaxy S3 kullanıcısıyım. Recuva programı yeterli mi? Ayrıca USB ile telefonumu bilgisayarıma bağlıyorum. Ama telefonumu bağlar bağlamaz hata veriyor, okumuyor. Bütün USB portlarını denedim.

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Recuva, Windows üzerinde silinen dosyaları kurtarabileceğin bir programdır. Recuva ile Android'de silinen dosyaları kurtarma işlemi yapamassın. Bu konuyla alakalı aşağıda linkini verdiğim konuları iyice oku. Galaxy S3 gibi bir telefonda çok kolay yaparsın.

GT Recovery nedir, ne işe yarar? GT Recovery nasıl kullanılır?

EaseUS MobiSaver nedir, nasıl kullanılır?

Android telefon nasıl root edilir?

gramer11 6 yıl önce

Telefon Rootlu. EaseUS güzelmiş ama ücretli. :(( Tek çare Recuva kaldı. Sağ olun. Peki dediğim gibi USB ile bağlıyorum ama hata veriyor, okumuyor. @farurhenho

omercik 6 yıl önce

Orada yazdığım cümleyi okumadın mı yoksa dikkat mi etmedin? "Recuva ile sadece Windows üzerinde silinen dosyaları kurtarabilirsin" @gramer11

omercik 6 yıl önce

Ayrıca orada bir link daha paylaştım. O paylaştığım linkte ücretsiz bir silinen dosyaları kurtarma uygulamasından bahsediliyor @gramer11

gramer11 (-1) 6 yıl önce cevapladı

Günceldir.