Galaxy Young'a rom atmada sorun

murhan47 (4) 9 yıl önce sordu

Bugün elimd bulunan galaxy y telefonun android sürmünü 4.1.1 e yükselttim telefonun sadece birkaç yerinde hatalar oluştu:

1- Google playi kullanamıyorum

2- Açık olan uygulamaları home tuşuna basılı tuttuğumuz menüden sürükleyip kapatamıyorum

Toplam 1 cevap

yusufcb (30) 9 yıl önce cevapladı

Telefona attığın romda bunlar eksik olabilir büyük ihtimalle bundan kaynaklanıyordur bence orginal rom gerçekten en mantıklı ve en iyisi olan zaman geçtikçe telefonunda bence daha çok sıkıntı çıkacaktır orginal romunu yüklemeni tavsiye ederim.

Orginal rom nasıl yüklenir: Google'a "samsung galaxy young orjinal rom" yazarsan aynı şekilde ilk çıkan sayfada nasıl yapılacağı anlatılmaktadır.