Gamekit.com tam giriş yapamıyorum

nizi666 (179) 7 yıl önce sordu

arkadaşlar bu siteyi bilen varsa aranızda lütfen yardım etsin siteye facebookla giriş yapıyorum 7 adım veriyor bana ilerle diyorum resimdeki yerde kalıyor ilerle butonu falan çıkmıyor google hesabımla giriş yapayım dedim başka hesap açıldı gene aynı yerde kaldım nereye tıklasam karşıma bu çıkıyor Azerbaycanda oturuyorum ben belki sıkıntı ondadır ülkeyi desteklemiyordur diye vpn kullandım farklı ülkelerden gene burda kaldı hiçbir şekilde ileri gidemiyorum şimdiden teşekkürler

http://i.hizliresim.com/BrQPgg.png

Toplam 3 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

İlerlemek için o beyaz bölüme belki birşeyler yazmak gerekli, denedinmi?

Birde buradan dene (tıkla)

Facebook ile girişte var.

Edit:

Birde tarayıcıyı sıfırlayarak veya farklı tarayıcı kullanarak dene istersen.

Edit 2:

Birde DNS değiştirerek denersin. Mesela Google DNS 8.8.8.8 - 8.8.4.4

nizi666 7 yıl önce

zaten facebook ile denedim gmail ilede denedim beyaz yere baktım olmuyor abi bu ekranda kalıyor

nizi666 7 yıl önce

ve site herkeste çalışıyor aylar öncede girmiştim bu çıkmıştı bende gene

temmuz 7 yıl önce

Bilemiyorum maalesef @nizi666

nizi666 7 yıl önce

teşekkürler genede hocam bakalım başka yazan olucakmı

temmuz 7 yıl önce

Aklıma birşey daha geldi, mesajıma yeniden bakarsın @nizi666

nizi666 7 yıl önce

onuda yaptım hocam zaten :( @temmuz

temmuz 7 yıl önce

DANS :)) Telefondan yazılınca böyle saçmalıklar çıkabiliyor :)

temmuz 7 yıl önce

DNS :(((

nizi666 7 yıl önce

valla hocam Allah seni inandırsın yaptım (telefon işte) :D

temmuz 7 yıl önce

Benden Pes.. Sana kolay gelsin :) @nizi666

nizi666 7 yıl önce

eyvallah hocam çok çok sağolun uğraştığınız için :) @temmuz

temmuz 7 yıl önce

Önemli değil ama bir dahaki konularda çözüm için yaptığın denemeleri belirtmeyi unutma. Aksi halde şunuda yaptnmi gibi şeyleri yazmak mecburiyeti ve gereksiz tekrarlar olabiliyor. Mesela virüs taraması yapilmasi ve antivirüs programını kapatarak girmenin denenmesi geldi aklima ama belki sen daha önce bunlarında yaptin, nereden bilecegiz. Öyle degilmi ya? @nizi666

nizi666 7 yıl önce

haklısın hocam kusuruma bakma :) @temmuz

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Farklı bir tarayıcıdan giriş yapmayı denedin mi?

Sanki bazı şeyler tarayıcı sebebiyle yüklenemiyor gibi görünüyor.

nizi666 7 yıl önce

denedim hocam vpn, dns falanda değiştim olmadı

nizi666 (179) 7 yıl önce cevapladı

varmı başka önerileriniz