Gamepadim de tuşlar çalışmıyor. Sorunu çözmek için ne yapmalıyım?

gta5 (19) 4 yıl önce sordu

Merhaba, gamepad hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin.

Model adı: Saitake 7007x (bluetooth'lu)

Gamepadi telefonum için aldım fakat bugün bozuldu home tuşuna basınca led'in yanması lazım ama yanmıyor.bende gamepadi usb ile pc'ye bağladım. Sağ kısımda bi sıkıntı yok, gayet iyi çalışıyor çünkü usb girişi orda fakat sol taraftaki hiçbir tuş çalışmıyor.

. Fotoğraf:

Daha fazla detay için fotoğraf atabilirim istiyen olursa.

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Gameped ini bir elektrikciye götürmende fayda var onlar bakarlar nerede hata var nerede yok fakat senin cihaz yeni ise onu aldığın yere götürmende fayda var

kullanici941040 (1) 3 yıl önce cevapladı

Belki benzer sıkıntı yaşayan olmuştur, aynı sorunu ben de yaşadım. Sorun aradaki kurdele kabloda. İki taraftan da kabloyu çıkartıp sıkıca tekrar yerine taktim sorun çözüldü.