Gandalf Win10 P Güvenli mi?

efe (65) 2 yıl önce sordu

Gandalf Win10 PE

Hiren Boot CD PE

bu gibi programlardan hangisi en iyisi ve güvenlimi?

Toplam 4 cevap

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

Bilgisayardaki bir sorunu gidermek için Hiren’s BootCD PE kullanılabilir.  Hiren BootCD oldukça eski ve kullanışlı bir uygulamadır.

Hiren’s BootCD PE gibi uygulamalar normal işletim sistemi gibi kullanmak için değildir. Herhangi bir sorun olan, açılamayan bilgisayarı açmak ve sorun gidermek için uygundur.

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

Modlanmış işletim sistemlerini tavsiye etmiyorum, virüs vs barındırabilirler.

efe (65) 2 yıl önce cevapladı

Sürekli kullanmayacağım hangisi daha geniş özelliğe sahip ise onun isosunu flasha yazdıracağım .

hakan (15424) 2 yıl önce cevapladı

Bu işin kralı Hiren's Boot CD'dir.  En bilindik ve popüler olan  Hiren's Boot CD.