Gandcrab 5.0.4 virüsünü nasıl çözebilirim?

gametext (1) 5 yıl önce sordu

Abi benim bilgisayarında gandcrab 5.0.4 var ve bunu birkaç kez kapatmaya çalıştım fakat olmadı

Toplam 2 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Gandcrab 5.0.4  için henüz bir çözüm yolu yok. Virüse ait dosyaları @darkcrak 'in önerdiği yazılımlar ile temizleyebilirsin. Ama şifreli dosyaların şifresinin çözülmesi şuan için mümkün değil.

GandCrab 5.0.4 çözümü artık mevcut. Aşağıdaki linke tıklayarak çözüme ulaşabilirsiniz

Gandcrab v5.0.4 çözüm: Şifreli dosyalar nasıl çözülür?

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Daha önce @alattin tarafından bu paylaşım yapılmıştı

Ama ilk bilgisayarını hitmanpro ve mallwarebytes ile taramayı dene işe yaramaz ise alttaki çözümü dene

https://uzmanim.net/soru/gandcrab-virusu-nedir-gandcrab-virusu-nasil-temizlenir/88972