Gandcrab v3 virüsü nasıl cözülür?

aysunall (1) 4 yıl önce sordu

Bilgisayarıma Gandcrab v3 virüsü bulaştı ve dosyalarım fotograflarım şifrelendi.Bunun cözümü bulundu mu nasıl düzeltebilirim?

Toplam 2 cevap

alattin (17014) 4 yıl önce cevapladı

GandCrab V3 oldukça eski, bunun bulaştığından emin misin? Eğer böyleyse çözümü var:

https://www.youtube.com/watch?v=a69TCt5H3OY bunu incele. Bu 5.2 için ama bu çözüm GandCrab 3 için de geçerli.

mutecessis 4 yıl önce

@alattin Videodaki senin sesin mi alattin abi ? 😊

alattin 4 yıl önce

@mutecessis dur bakim... evet benim sesim 😂

aysunall (1) 4 yıl önce cevapladı

Evet hocam.1 sene önce bulaştı çözümünü aradım bulamadım birtürlü dosyalarım yedekte duruyordu.Bu cözümle fotografları geri getirebilirim yani degil mi?

alattin 4 yıl önce

Evet, tüm belgelerini geri getirebilirsin

aysunall 4 yıl önce

Hocam videodakileri uyguladım fakat initialization failed diye uyarı alıyorum

aysunall 4 yıl önce

Hocam fidye notu dosyanin icinde olmasina ragmen initialization failed diye uyarı alıyorum.ne yapmam gerekiyor.