gandcrab v5.1 fidye

mmatrixxx (1) 4 yıl önce sordu

20. şubat 2019 tarihli GandCrab 5.1 dosyalarının şifresi nasıl çözülür? videonuz

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Şunu indire bilirsin

https://labs.bitdefender.com/wp-content/uploads/downloads/gandcrab-removal-tool-v1-1/

Geçtiğimiz sene grand crab popiler bir virüstü ve bitdefender bu fidye virüsü üzerinde çalışıyordu ve bitdefender de şifreyi kırma programını yayınlamıştı. Yukarıdaki linkden indire bilirsin grandcrab virüsünün şifresini çözme programını

mmatrixxx (1) 4 yıl önce cevapladı

açılmıyor, program bilgisayarınıza indirilsin mi diyor, evet diyorum öyle kalıyor, karşıdan yüklemeler kımında yer alıyor, ancak yükleme devamı gelmiyor

darkcrak 4 yıl önce

Bilgisayarına format attın mı o virüs bulaştıktan sonra veya antivirüs programı ile bilgisayarını taradın mı

darkcrak 4 yıl önce

Mallwarebytes ile bilgisayarını tam tara ve çıkan virüsleri temizle