GandCrab v5.2 çözümü çıktı

slhcvk (1) 4 yıl önce sordu

@bbotezatu

bu arkadaşımız paylaştığı yeni şeyler hakkında sayın moderatörlerim bi bakarmısınız

Grandecrab 5.2 bekleyen çok insan var ben gibi yardımcı olursanız çok sevinirim

yeni video bekliyoruz Grande crab 5.2

darkcrak 4 yıl önce

Hemen göz atıyorum

alattin 4 yıl önce

@slhcvk çok teşekkürler, bizim gözümüzden kaçmış. Çözüm videosunu ve linki birazdan yayında olacak

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Bu konularla @alattin ilgileniyor ve bu aralar başı baya kalabalık. Ama kendisine haber verdim. En kısa zamanda yeni bir video gelecektir.

alattin 4 yıl önce

@farurhenho teşekkürler

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Video ve çözüm hazırlanıyor. Videoyu birazdan yayınlayacağım.

Ek: GandCrab 5.2 çözüm - Çözüm yayınlandı!

uzmanim.net Youtube kanalı: https://www.youtube.com/watch?v=a69TCt5H3OY

slhcvk (1) 4 yıl önce cevapladı

ben ve arkadaşlarım çok teşekkür ediyoruz alattin bey anlayışınız için size sonsuz minnettarız :)

alattin 4 yıl önce

Bizi haberdar ettiğin için ben teşekkür ederim. Faydalı olmasına sevindim