GandCrab v5.2 sorunu

slhcvk (1) 4 yıl önce sordu

bütün dosyalarım videolarım resimlerim kitlendi kaldı elimden geleni herşeyi yaptım olmadı lütfen bu veriler benim için can pahası gibi önemli

Lütfen yardımcı destekci arkadaşlar bilenler varsa yardımcı olabilirler mi

Toplam 3 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Daha önceden @alattin bu konu ile ilgili bir çözüm paylaşmıştı dilersen alttaki link den çözüme gide bilirsin

Çözüm: GANDCRAB V5.2 virüsünün çözümü var mı?

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Durumda bir değişiklik yok GandCrab v5.2 için bir çözüm yolu bulunamadı.

8 Temmuz 2019:  GandCrab 5.2 çözüm yayınlandı: GandCrab 5.2 çözüm

slhcvk (1) 4 yıl önce cevapladı

en kısa zamanda çözümü bulunur inşallah

darkcrak 4 yıl önce

İnşallah