Garanti Bankası kredi kartı internet alışverişine nasıl açılır?

omercik (9418) 6 yıl önce sordu

Garanti Bankası kredi kartımın internet alışverişine açık kalmasını istiyorum. Garanti bankası internet alışveriş onay nasıl verebilirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Garanti Bankası'ndaki kartlarınız için internet alışveriş onayını aşağıda belirtilen yöntemlerden birini yaparak verebilirsiniz.

SMS ile onay verme:

  1. Garanti Bankası'ndaki bütün kartlarınıza internet onayı vermek için TERCIH yazıp 3340'a SMS olarak gönderin.
  2. Sadece bir kredi kartınız için internet alışveriş onayı vermek için ONAY yazıp kartınızın son 6 hanesini ekleyin ve 3340'a SMS olarak gönderin.
  3. Sadece bir Paracard için internet alışveriş onayı vermek için AÇIK yazıp kartınızın son 6 hanesini ekleyin ve 3340'a SMS olarak gönderin.

İnternet bankacılığından onay verme:

  1. Bu linke tıklayarak Garanti Bankası internet şubesine girin: https://sube.garanti.com.tr/isube/login/login/passwordentrypersonal-tr
  2. Ana Sayfada Kart > Kredi kartı veya banka kartı > Kartınız > Kart bilgileri > Güvenlik bilgileri > İnternetten Alışveriş bölümüne gelin.
  3. Buradan internet alışveriş onayını açık konuma getirin.

Bu işlemlerden birini yaptığınızda garanti bankası internet alışveriş onayını vermiş olursunuz.