Geçersiz ödeme yöntemi hatası

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

İşlem reddedildi: Geçersiz Ödeme Yöntemi hata kodu OR-CCSEH-05

İninal Kart eklerken bu hatayı alıyorum nasıl çözebilirim?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Senin ininal kartınla alakalı bi sıkıntı olabilir mi? Farklı bir Play Store hesabına eklemeye çalış onu bakalım aynı hata verecek mi anlarsın.

İninal kartınla başka şekilde alışveriş yapabiliyor musun?

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho aynı hata

omercik 5 yıl önce

senin kartında başka bi sıkıntı var bence

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

 Geçersiz Ödeme Yöntemi hata kodu OR-CCSEH-05 ile ilgili şöyle bir yabancı kaynakları da taradım. Genelde hata kart ile ilgili bilgilerin yanlış girilmesi / yanlış olmasından kaynaklanıyor.

Kartı eklerken son kullanım tarihi, CVV (güvenlik kodu) gibi bilgileri doğru giriyor musun?

Son olarak ininal kartın aktif mi? hatayı nerede alıyorsun? ininal kart sitesinde mi yoksa Google Play, App store gibi bir yerde mi?

ozgurlol 5 yıl önce

ininal sitesinde sorunsuz şekilde giriş yapıyor google play de olmuyor her hesapta denedim .

ozgurlol 5 yıl önce

CVC kodunu bakarak giriyorum zaten nasıl yanlis olabilir @murat

ozgurlol 5 yıl önce

@murat ininal aktif önceden baya şey almıştım

murat 5 yıl önce

@ozgurlol tüm bilgilerin doğruysa ininal ile bağlantıya geçmende fayda var. Bir sebepten kartın kapatılmış olabilir.