Geliştirici seçenekleri açınca şarj olmamaya başladı, ne yapmalıyım?

eruifdersnotlar (1) 3 yıl önce sordu

Bilgisayara USB ile bağlanmayınca geliştirici seçenekleri aktif hale getirdim. Bilmediğim için de her şeyi elde baktım oynadım. Sonrasında şarj olmamaya başladı, şarj aletini görmemeye başladı, şarj aletleri test edildi iyiydiler sorun telefonda. Sonra Telefonum pembe bi' renk oldu ekranı ne yaptıysam geçmedi bende telefonu kapatıp açınca o renk gitti, geliştirici seçenekleri kaldırdım ama şarj olmuyor telefonum ne yapmalıyım?

Toplam 1 cevap

monodrax (58) 3 yıl önce cevapladı

telefonu formatladın mı?