General Mobile 4G OTG özelliği kazandırılabilir mi?

androidhacker (28) 6 yıl önce sordu

Flash takıyorum görmüyor ama 200 tl lik tablete takınca görüyor? Yeni rom kursam veya root atsam veya başka bir şey kursam bu durumdan kendimi kurtarabilir miyim? Ben imkansız olduğunu düşünmüyorum ondan dolayı size sordum...Yardımlarınızı bekliyorum :)

Toplam 1 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

General Mobile 4G OTG Özelliği yoktur. Donanımsal olarak eklenemez. Android kaç 4.0 mı 3.0'mı,kernel ile yapılabilir fakat, sadece KLAVYE, MOUSE Çalışabilir.

EDİT: Android sürümünü öğrenme:

  1. Cihazınızın Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Alt kısma yakın bir yerdeki Sistem  Telefon hakkında veya Tablet hakkında'ya dokunun.
  3. "Android sürümü" ve "Android güvenlik yaması düzeyi"ne gidin.

androidhacker 6 yıl önce

Nerden bakıyoruz 4.0 mi 3.0 mi olduğuna?

nvidiagtx 6 yıl önce

Malesef, Olamıyormuş GM 4G OTG özelliği, eklenemiyormuş

androidhacker 6 yıl önce

Klavye mouse?

androidhacker 6 yıl önce

Olur demiştiniz

nvidiagtx 6 yıl önce

Klavye mouse için oluyor.

nvidiagtx 6 yıl önce

kernel ile

nvidiagtx 6 yıl önce

Baya araştırdım senin için, olmuyor demişler Muhtemelen OTG ile Klavye mouse da çalışmayacaktır.