General Mobile com.google.system.s virüsü

ejderresul (1) 8 yıl önce sordu

Beyler bayanlar General Mobile telefonumda com.google.system.s virüsü var. Her yolu denedim silemedim. Yardımcı olur musunuz?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

Öncelikle bu yeni tür android virüslerini temizleyebilmek için telefonunuzun root edilmiş olması gerekiyor.

Android telefon nasıl root edilir? linkinde anlatıldığı gibi telefonu root etmelisiniz. Daha sonra virüs taraması yapın.

Dr Web. Android uygulamasını Google Play üzerinden indirin ve telefonu bir taratın.  Sonucu buraya yazın