General mobile e tab 5  tablet'i sürekli reklamlardan nasıl kurtarabilirim?

turansmsk11 (16) 6 yıl önce sordu

General mobile e tab 5  tablet kullaniyorum interneti actigimda reklam geliyor hemde uygulama acik olmasa bile birsuru adblock programi denedim malbarwaytes falan ise yaramadi cozum bulun lutfen

temmuz 6 yıl önce

1- Aynı muhtevalı İki konu açmışsın, birini kaldırıyorum. 2- Site kurallarına uymayan bir konu başlığı yazmışsın, değiştiriyor ve düzeltiyorum. Bundan sonra daha itinalı olmalısın. Site kuralları: https://uzmanim.net/hakkinda

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Tableti fabrika ayarlarına geri almak çözüm olabilir.

turansmsk11 6 yıl önce

Ama icinde birsuru dosya vb. Seyler var formattan baska bir secenk yokmu yada onerdiginiz bir adblock programi falan

temmuz 6 yıl önce

Başka türlü antivirüs programları denenebilir ama sonuç garantili olmaz. Birde şüphelendiğin ve/veya son yüklediğin uygulamaları kaldırmayı deneyebilirsin @turansmsk11

turansmsk11 6 yıl önce

Az once bir reklam cikmisti kapattim uygulama yoneticisine girsigimde bir uygulamayi gordum ve sildimcozuldu tesekkur ederim

temmuz 6 yıl önce

AddBlock, bilemiyorum ama bu türden eğer mobil uygulamalar veya mobil tarayıcı uzantıları varsa belki kısmen işe yarayabilir @turansmsk11