General Mobile E-tab 5 virüs bulaştı silinmiyor

dread (1) 8 yıl önce sordu

Etab 5 imevirüs bulaştı.Bazı uygulamalar kendi kendine yükleniyor.  Dream Camera , Argo Browser ,Light Browser, pinkygirls, SexSlave , Çanak Okey , Talking Free Cat , Smart Booster Wifi ve daha 3-5 tane daha.Şimdiye kadar Fabrika ayarlarına dön ve sıfırlayı denedim.Ayrıca hard reset attım ancak bu uygulamalar apklarını system/app klasörüne attıkları için her seferinde tekrar yükleniyor ve silinmiyor

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 8 yıl önce cevapladı

Virüsü temizlemek için bu linki inceleyin: PornClub virüsü nasıl temizlenir?