General mobile GM 5 Plus mobil veri üzerinde çarpı işareti var

toprak34 (2026) 5 yıl önce sordu

Merhaba,

Mobil veriyi açınca mobil veri işaretinin üzerinde çarpı var. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

Yer değiştir ve açık alanda tekrar bak. Eğer problem devam ederse telefonu kapat ve yeniden aç (Mobil internetinin var olduğunu ve kotanın son bulmadığını varsayıyorum).

toprak34 5 yıl önce

@temmuz abi tüm odaları denedim telefonu kapatıp açtım ancak çözülmedi

temmuz 5 yıl önce

Bağlı olduğun GSM operatörünü ara ve onlara sor, onlardan çözüm iste. Eğer problem onlardan değilse telefonunu sıfırla (hard reset at, fabrika ayarlarına geri al). @toprak34