General Mobile GM 6 alınır mı?

habib701 (1) 6 yıl önce sordu

Telefon almak istiyorum ama maddi imkanlarım pek yeterli değil o yüzden General Mobile 6 alayım dedim. Kullananan var mı veya o telefon ile ilgili haberi olan var mı acaba? Önerir misiniz önermez misiniz?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

GM 6 için bugünlerde Android 8.0 Oreo güncellemesi dağıtılmaya başlandı. Android One platformunda olduğu için tavsiye ederim.

temmuz2004 (47) 6 yıl önce cevapladı

telefonu senin icin arastirdim guzel bir telefona benziyor eger oyun oynayacakksan tavsiye etmem ama eger ev kullanicisi isen facebook icin facebook lite oneririm .baska telefon tavsiye ederim  mesala Asus zenfone 3

veya tikla

iyi gunler/

habib701 6 yıl önce

Teşekkür ederim