Gereken ayrıcalık istemci tarafından sağlanmıyor

Anonim (156) 8 yıl önce sordu

Programların yönetici ayrıcalıklarıyla çalıştırında gereken ayrıcalık istemci tarafından sağlanmıyor hatası veriyor

Toplam 1 cevap

sempiternal (26) 8 yıl önce cevapladı

    Merhaba,

Run'u açın, "buraya secpol.msc" yazın ve çalıştırın. Buradan Local Policy'ye tıklatın ve  altında Security Option var Security Option içerisinde User Account Control - Run all administrator in Admin Approval Mode= Enable dır. Disable yaparak Bilgisayarınızı yeniden başlatarak tekrar denerseniz sorununuz çözülecektir.

Run > secpol.msc

Local policy > Security option

User Account Control : Run all administrator in Admin Approval Mode = Enable (Disable edin ve bilgisayarı yeniden başlatın.)

burakordu 8 yıl önce

Yaptım ama olmadı oradaki ayar zaten enable şeklinde