Geri dönüşüm kutusundan silinen fotoğrafları geri getirme

okannn (1) 5 yıl önce sordu

Bilgisayardan 3-4 ay önce önemli fotoğraflarım silindi ve geri dönüşümden de silindi geri getirmemin bir yolu var mı bilgisayar markası Samsung

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Geri dönüşüm kutusundan silinen dosyalarını Recuva programı ile geri getirmeyi deneyebilirsin. Kesin geri getirebilirsin demiyorum çünkü çoğu zaman istediğimiz sonuçları elde edemiyoruz.

Recuva programı hakkında detaylı bilgi ve indirme linki burada yer alıyor: https://uzmanim.net/soru/silinen-dosyalari-geri-getirme/473