Geri dönüşüm kutusundan silinen videoları geri getirme

pandora (3) 10 yıl önce sordu

Az önce 10 gb yakın film arşivim yanlışlıkla çöp kutusuna gitti. Daha sonra geri getir dediğimde sadece 4 gb kısmı geri geldi. Diğer 6 gb kısım nasıl yok oldu anlamış değilim. Bunun için geri getirme programları mevcut olduğunu duydum ama genelde tam netice vermiyormuş. Bunun için hangi programı nasıl kullanacağım hakkında sizden yardım bekliyorum.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 10 yıl önce cevapladı

Merhaba Serkan,
Undelete Plus 2.98 yazılımını deneyebilirsin.
Undelete Plus 2.98 Ücretsiz bir veri kurtarma yazılımıdır.

Undelete Plus 2.98  yazılımını buradan indirebilirsin.

Mümkünse programı kurarken, silinen dosyaların olduğu sabitdiske değil başka bir diske kur.

Bu yazılım yardımcı olmazsa, haber vermen yeterli.