Giriş noktası bulunamadı, dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı hatası

nuhbestami7979 (1) 7 yıl önce sordu

Arkadaşlar merhaba oyuna girerken bu sorunları alıyorum , oyunumun ismi nostale

sorun Nostaleopen.dat- Giriş noktası bulunamadı

_All_init_sample@12 yordam giriş noktası, D:/Yeni klasör/Nostale(tr)Nosmagic.exe dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı

bir sürü sitede gezdim ama hiç çözüm bulamadım malesef

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Bu sorun genelde 32 bit / 64 bit çakışmasından olur.

Oyun 32 bittir siz 64 bitlik yama / crack yapmışsınızdır. Bundan sorun olabilir. Eğer crackli bir oyunsa oyun hatalı / eksik dosyalara sahip olabilir.