gizledigim fotograflari bulamıyorum

kullanici30219 (1) 9 yıl önce sordu

Telefonumda bazi fotoğrafları gizledim önceden gorebiliyordum fakat suan gizli oge bile yok nasil bulabilirim telefonum Galaxy grand neo.

Toplam 1 cevap

tyhn (16) 9 yıl önce cevapladı

başka bir klasöre taşımış olabilir misin farketmeden.

Bilgisayara bağlayarak oradan *.jpg şeklinde telefonundaki tüm resimleri aratabilirsin. Ama öncesinde tüm gizli dosyaları göster demen gerekiyor pc klasör seçeneklerinde. Çıkan arama sonucunda eğer resimlerin silinmemiş ise hala telefdaysa mutlaka bulur ve ilgili klaösre gidebilirsin.