Gizli Sekmede EKran Görüntüsü Alınmıyor!

ozgurlol (268) 4 yıl önce sordu

Gizli modda'yken, ekran görüntüsü almayı hiçbir şekilde beceremedim, ekran görüntüsünü almanın bir yolu var mıdır? (Almaya çalıştığım şey kötü bir şey değil!)

darkcrak 4 yıl önce

Windows mu? Android mi?

ozgurlol 4 yıl önce

@darkcrak Android.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Güvenlikle alakalı sebeplerden dolayı Gizli sekmede ekran görüntüsü alınmasına izin verilmez. Sana özgü bir durum değil. Yanlış hatırlamıyorsam Chrome sürüm 65 ve üzerinde bu güvenlik önlemi getirildi. İlla gizli sekmeden ekran görüntüsü almak istiyorsan AZ Screen Recorder gibi bir progam kullanmalısın. Android gizli sekmede ekran görüntüsü almana izin vermez.