Gizli Sistem Dosyaları Görünür Hale Geldi

birkan (3) 8 yıl önce sordu

bunu nasıl eski haline getirebilirim.virüsten dolayı mıdır sizce.yardımcı olur musunuz?

Toplam 1 cevap

akif52 (34) 8 yıl önce cevapladı

Virüsten dolayıda olabilir.Veya ayarları kurcalamış olabilirsiniz.

Çözümü :

  • Bu bilgisayar a girin.
  • Üstten görünüm sekmesinden "Gizli Öğeler" kutucuğundaki işareti kaldırın.

Veya :

  • Klasör Seçeneklerini açmak için Başlat düğmesini Denetim Masası'nı, Görünüm ve Kişiselleştirme'yi ve ardındanKlasör Seçenekleri'ni tıklatın.
  • Görünüm sekmesini tıklatın.
  • Gelişmiş ayarlar'ın altında Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster'i, ardından da Tamam'ı tıklatın.

birkan 8 yıl önce

yalnız bu klasörler gizliydi.soğuk bi görünümdü ama hepsi gizli tik ifadesi kalkmış.bi işe yaramadı açıkcası resim http://i.hizliresim.com/o9onVX.png