GM8 whatsapp sorunun çözümü nedir?

kullanici490614 (3) 5 yıl önce sordu

GM8 WhatsApp durduruldu sorununun çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

kullanici490614 (3) 5 yıl önce cevapladı

Arkadaşlar bu sorunu ben WhatsApp Business ile çözdüm. WhatsApp Business indirip kurun ve buradan kullanin. GM8 için  yeni güncelleme gelene kadar en iyi çözüm bu.

WhatsApp Business buWradan indirebilirsiniz.

Google Play üzerinden  WhatsApp Business indirin ve bunu kurun. Sorun çözülüyor.

experience 5 yıl önce

Ben denedim on numara sorunsuz çalışıyor normal whatsapp tan farki yok yedekleri geri alabiliyorsunuz durum foto video gibi seylerde kesinlikle sorun yok sabahtan beri bunun cevabini ariyordum buldum whatsapp busines kesin çözüm 😊