Gmail diğer cihazlardan çıkış nasıl yapılır?

toprak34 (2026) 5 yıl önce sordu

Merhaba,

Ben kursta gmail'imi açık unutmuşum. Ama bağlı cihazlar sekmesinden de kaldırılmıyor. Nasıl yapabilirim bunu?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

toprak34 5 yıl önce

@temmuz abi windows cihazlarda kaldır butonu çıkmıyor maalesef.

temmuz 5 yıl önce

Orada Windows olarak görünen cihaz senin "GEÇERLİ CİHAZ"ın oluyor (Satır sonunda yeşil renkle yazılıdır). Sen zaten o cihazı halen kullanmakta olduğun için "KALDIR" bağlantısı yok. Eğer başka bir (ikinci bir) Windows cihazı varsa ve ondada "KALDIR" bağlantısı yoksa, o cihazda Google hesabı bağlı halde değildir; kaldırılmıştır. İçin rahat olsun @toprak34