Gmail e-postamı unuttum. Ne yapmalıyım?

zilol (5) 6 yıl önce sordu

Bir tane hotmail hesabım var. Bir sürü Gmail hesabı açtım, ve hotmail hesabıma bağladım. Şimdi hotmail hesaplarıma bağlı Gmail hesaplarını nereden görebilirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Bunun bir yolu var. Kısaca anlatayım:

  • Tarayıcıdan accounts.google.com adresine gidin.
  • Alttaki "e-posta adresinizi mi unuttunuz?" linkine tıklayın.
  • Gelen bölüme, Gmail hesaplarına kurtarma olarak eklediğin e-postayı (yani Hotmail hesabını) yazın.
  • Daha sonra "Adınız?" bölümü karşınıza gelecek. Burada o Gmail hesabını açarken hangi ismi ve soyismi yazdıysanız onu yazın.
  • Google, belirttiğiniz Hotmail hesabıyla ilişkili bir hesap bulursa Hotmail hesabına bir doğrulama kodu gönderecek ve o kodu girmenizi isteyecektir. O doğrulama kodunu istenen bölüme girin.

Girdikten sonra Hotmail hesabınızla ilişkili bütün Gmail hesapları karşınıza gelecektir.

zilol 6 yıl önce

Orada 10 taneye yakın çıktı. Hepsini kurtardım. O zaman başka yok galiba..

zilol 6 yıl önce

Peki Hotmail'e bağlı Hotmail hesaplarını nasıl görürüm?

omercik 6 yıl önce

Onun için ayrıca konu açmalısın. @zilol