Gmail hesabıma bağlı olan telefon/tabletten nasıl bir anda çıkış yapablrm? Şifre değiştirmeden

temmuz2004 (47) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar gmail hesaplarının nerdeyse hepsi ayrı ayrı telefona ve tablete bağlı bunu nasıl uzaktan kapatablrm?

Herhalde bi yöntem vardı ben unuttum

Teşekkürler..

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Google hesabımın açık olduğu telefondan nasıl çıkış yaparım? adlı konuda bu sorunuza cevap vermiştik. Şifrenizi değiştirmeden oradaki adımları uygulayarak Google hesabınızın açık olduğu bütün telefonlardan çıkış yapabilirsiniz.

abduss (1) 6 yıl önce cevapladı

Cihazın ayarlarına gir 》Hesaplar》Google》Kaldırmak istediğin hesaba bas. Cihazına göre değişir ama 3 tane alt alta nokta ara ekranda bulduğunda ona bas ordan hesabı kaldıra bas ve şifreni gir kalkar.