Gmail hesabımın şifresini unuttum

simgyy (1) 7 yıl önce sordu

merhabalar.

gmail hesabımın şifresini unuttum dogrulama mailimin şifresinide unuttum her 2 mailim birbirine çaprazlama olduğu için doğrulama maillerine gelen koda ulaşamıyorum.sadece doğrulama kodu sorularında cep telefonum var ona kod geliyor ama bu yeterli olmuyor.

gmail adresimi açabilirsem hotmail adresimede ulaşmış olacağım. bu 2 mail benim için çok önemli.

acil yardımlarınızı bekliyorum...

Toplam 1 cevap

blackheaven (728) 7 yıl önce cevapladı

Eğer şifrenizi unuttuysanız Google hesap destek sayfasındaki talimatları yerine getirmeniz gerekecektir.

Hesap Destek Sayfası (Tıkla)

--Talimatları uygulayın. Hesabın size ait olduğunu doğrulamak için bazı sorular sorulacaktır. En iyi şekilde yanıtlamaya çalışın.

--Talimatları yerine getiremediğiniz zaman şifrenizi sıfırlamanız çok zordur.

Sizin için bir video buldum,Google şifre sıfırlaması için yapılması gerekenleri anlatıyor. Umarım işinize yarar.

Youtube-Gmail Şifremi Unuttum Nasıl Geri Alabilirim (TIKLA)