Gmail'ime gelen maillerin bildirimini nasıl açabilirirm ?

lucas77 (199) 3 yıl önce sordu

Bundan sonra faturaların mail hesabıma gelmesini ayarladım. Fakat kullandığım cihazlardan Gmail'ime gelen maillerin bildirimleri ekranımın üst kısımı yada sağ alt kısımında göremiyorum. Bu soruna ilişkin olarak, Masaüstü Yandex Browser ve mobil versiyon Chrome'da Gmail'ime gelen maillerin bildirimlerini nasıl açabilirim ?

-Teşekkürler

Toplam 2 cevap

misty (556) 3 yıl önce cevapladı

Ben mail bildirimleri için Chrome'da "Checker Plus for Gmail" eklentisini kullanıyorum. Seçenekler'den "Hesaplar/Etiketler" sekmesine gelip istediğiniz kadar mail adresi ekleyip hepsinden bildirim alabilirsiniz.

lucas77 (199) 3 yıl önce cevapladı

Çok teşekkür ederim öneriniz için.

misty 3 yıl önce

Rİca ederim