Gmail senkronizasyon yapmıyor

bcaggul (117) 6 yıl önce sordu

Merhabalar, gmail hesabım son zamanlar da ben girip güncellemeden gelen mailleri ne bildirim atıyor ne de uygulamada gösteriyor. Telefonda yeterince yer var , sürekli internete bağlı , güç tasarruf modunda değil , ayarlarda gmail hesabının senkronizasyonu açık bir türlü çözemedim hala aynı sorun devam ediyor.

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Ayarlar --> Hesaplar altındaki google hesabınıza gelerek elle senkronize etmeye çalışarak deneyebilir misiniz? Senkronize edildiği son tarih orada yazıyor olması gerekiyor.

Ekleme: 18.12.2017

  • Ayarlar --> Hesaplar altındaki hesabınızın senkronizasyonu açıksa,
  • Telefonunuz herhangi bir maili kesecek güç tasarrufu modu içinde değilse,
  • Maili alan uygulamanın (Gmail) içindeki ayarlarda Otomatik senkronizasyon açıksa ve sık aralıklarla (örneğin dakikada 1) kontrol ediliyorsa,
  • Son olarak da gmail bildirimleri kapatılmamışsa,

Maillerin her geldiğinde size bildirilmesi gerekiyor.Benim aklıma gelenler bunlar şimdilik. İsterseniz tekrar kontrol ederek test edin. Ancak bu maddelerin ardından gelmesi gerekiyor.

ben1453 6 yıl önce

AYARLAR UYGULAMALAR TUM UYGULAMALAR GMAIL VERILERI SIL DUZELIR YANI ÖNCEKİ SÜRÜME DÖNER

bcaggul 6 yıl önce

elle senkronizasyon edilebiliyor ben kendisi otomatik etsin istiyorum...

ismailsarp 6 yıl önce

@ben1453 üstteki mesajıma ekleme yapıyorum.